İçerenköy Koltuk Döşeme

koltuk döşemesi telefon
koltuk döşemesi

Koltuklarının döşemeleri artık zamana yenik mi düştü?
Yeni bir koltuk takımı için yüksek miktarda para ödemek zorunda değilsiniz.
Firmamız eskiyen koltuk takımlarınızı yeniden kaplayarak ilk günkü gibi canlı ve kullanışlı hale getirmektedir. Döşeme için bize gelen koltuklar, koltuk döşeme işleminden sonra 2. baharını yaşayacak sizlere ilk günkü gibi hizmet edecektir.
Yukarıda YAPTIĞIMIZ İŞLER kısmından eski koltuklar bizim elimizden geçtikten sonra ne hale gelmiş onlarca örnekle görebilirsiniz.
İçerenköy koltuk döşeme firması olarak yaptığımız tüm koltuk döşeme, kumaş kaplama işlerine 2 yıl değişen malzeme ve işçilik garantisi vermekteyiz.
Kaplama için kullandığımız kumaş ve deriler seçkin kumaş ve deri firmalarının garantili ve kaliteli ürünleridir.
Servis ekiplerimizin getirdiği kumaş ve deri seçeneklerinden dilediğiniz kumaşı ya da deriyi seçerek koltuk, kanepe, çekyat gibi oturma gruplarınızın döşemesini değiştirebilirsiniz.
Dileseniz kumaş ya da deriyi sizler de temin edebilir bizlere sadece işçilik yaptırabilirsiniz.
İçerenköy koltuk döşeme işleriniz için bizleri arayabilir, whatsapp, mail ya da ücretsiz servis imkanlarımızdan biri ile fiyat teklifi alabilirsiniz.


Koltuk Döşeme Örneklerimiz Yaptığımız İşler Kısmından Hepsini Görebilirsiniz.

Koltuk döşeme örneklerini büyük boy görmek için lütfen resimlere tıklayınız!

koltuk döşeme örenekleri 1
koltuk döşeme örenekleri 2
koltuk döşeme örenekleri 3
koltuk döşeme örenekleri 4
koltuk döşeme örenekleri 5
koltuk döşeme örenekleri 6

İçerenköy Koltuk Tamiri

koltuk tamiri

Koltuk takımlarınızda meydana gelen her türlü iskelet, sünger, mekanik aksam arızalarında firmamızın hızlı servis ve garantili işçiliğinden faydalanabilirsiniz.
İçerenköy koltuk tamir firması olarak bir telefonla hizmeti ayağınıza getiriyoruz.
Koltuk takımı, çekyat takımı, çekyat makası, koltuk iskeleti, koltuk cilası, koltuk kaplaması, koltuk süngei, koltuk model değişikliği gibi birçok konuda bizlerden garantili ve profesyonel hizmet alabilirsiniz.
Koltuk tamir atölyemize gelen koltuklar yapılacak işleme göre detaylı bir bakıma alınır ve arızalı bölge ya da komple tamir yapılarak sizlere ulaştırılmadan önce ambalajlanır.
Koltuk tamiri fiyatları : tamir ve döşeme fiyatları beğendiğiniz kumaşa ve koltuğun arızasına göre değişmektedir. Firmamızdan en ideal fiyata maksimum hizmeti alcağınızdan emin olabilirsiniz.Başlıca Koltuk Arızaları ve Tamirleri


Oturduğumda koltuk içeri çöküyor, neden?

Koltuk takımlarının oturak kısımlarının altında gerekli ergonomi ve esneklik için lastik kolon ya da paralel yay uygulaması yapılmaktadır. İskelet kısımlarına çakılı olan lastik kolon ya da yay zamanla deforme olmuş olabilir ve artık eski sertlikte ve seneklikten uzak olabilir. Bu durumda koltuklarınızda çökme ya da bazı yerlerde oturuldugunda derin çukurlar hissedilebilir. Bunun çözümü ise koltuk kasasının atölye ortamında döşemesi sökülerek lastik kolon ya da yay kısmının değişmesidir. Bir diğer olasılık ise sünger ölmesi diye tabir edilen sünger direncinin kırılmasıdır. Bu daha az masraflı olup sadece minder süngeri değişimi ile giderilebilir.


Oturduğum zaman koltuklardan ses geliyor, koltuklar sallanıyor neden?

Koltuk iskletleri suntalam-ahşap, ahşap, demir-ahşap gibi çeşitli karışımlar elde edilirek oluşturulur. İskelet kısımlarındaki bağlantı noktalarında meydana gelen deformeler sonucu isklet yapısı bozulabilir ve koltuk sallanmaya ve ses yapmaya başlayabilir. Çözüm olarak koltuk iskletinizin komple elden geçmesi gerekir.


Koltuk döşeme fiyatları ne kadardır.

Koltuk döşeme fiyatları genellikle koltuğun sıfır fiyatının % 50'si-70'i arasında bir fiyata tabidir. Koltuk döşeme yapılırken sadece koltuk iskeleti ile bir kısım sünger değişmez ama diğer birçok parça, sünger ve kumaş aynen sıfır imalat gibi sıfırdan yapılır. Koltuk iskeleti ile bir kısım süngerin koltuk fiyatına maliyeti ise %30 civarındadır. Bu pay çıkarılarak koltuğun fiyatlandırması yapılır. Ayrıca koltuk tamir ve döşeme fiyatlandırması yapılırken müşteri istekleri, seçilen kumaşın metre fiyatı ve koltuğa yapılacak diğer tüm işler göz önünde bulundurularak toplam fiyat belirlenir.


Koltuk kumaş değişimi kaç günde olur?

Koltuk takımlarınında döşeme işlei seçtiğiniz kumaşın tedariğine ve yapılacak işlemlere bağlı olarak 3 iş günü ile - 10 iş günü arasında yapılarak adresinize teslim edilir. Bu süre müşteri isteklerine göre daha da uzayabilir ya da kısalabilir.


Tamir edilen koltuğun garantisi var mıdır?

Koltuk döşeme ve tamir işlemlerinde firmamız değişen her parça ve işlik için garanti verir. Bu kapsamda meydana gelen arızalar ücretsiz tamir edilir. İşlem yapılmayan bir bölgede meydana gelen arıza ücrete tabidir. Örneğin sadece kumaşı değişen bir koltuğun müdahale edilmeyen iskelet kısmında meydana gelen bir arıza garanti kapsamında değildir ve ücrete tabidir.


Koltukları yeniden döşetmek mi, sıfır koltuk almak mı, hangisi daha mantıklı?

Bu müşteri psikolojisi ve durumu ile doğrudan alakalı bir durumdur. Maddi kaygılar göz önünde bulundurulduğunda koltukları döşetmek ya da tamir ettirmek en mantıklı seçenektir. Lakin model değişikliği yapmak isteyenler müşteriler için koltuk takımı almak daha mantıklı olabilir. Ayrıca koltuklarından memnun olan müşterilerimiz için koltuk döşeme esnasında belli başlı koltuk model değişikliği de yapılabilmekte hem göze hem de cüzdana hitap edilebilmektedir.Koltuk Döşeme ve Tamiri = Müşteri Yorumları

 1. Selvi

  17.08.2015

  Merhabalar yaptığınız işler çok güzel peki garanti veriyormusunuz. Kumaşında ya da süngerinde kısa sürede sorun olursa değiştiriyormusunuz.

  • Restorasyonist

   Merhabalar Selvi Hanım,
   Firmamız yaptığı tüm tamirlere 2 yıl değişen malzeme ve işçilik garantisi vermektedir. Firmamızdan ürün alırken ya da hizmet alırken sizlere verilen servis formu garanti belgesi mahiyetinde olup, herhangi bir sorun çıkması halinde ücretsiz bir şekilde tamirlerini yaptırabilirsiniz.

Soru - Şikayet - Yorum Formu

Müşteri Yorumları

Lütfen sizden istenilen bilgileri eksiksiz giriniz.

Sosyal Paylaşım Butonlar :