Whatsapp Yolu İle Fiyat Teklifi

Koltuklarınız ile ilgili hızlıca fiyat teklifi almanın en kolay yolu Whatsapp üzerinden bizlere koltuk ve ürünlerinizin fotosunu çekip yollamaktır.

0536 889 13 27 numaralı telefonumuzu Rehberinize kaydedin. Daha sonra Whatsapp - Kişiler menüsüne gelerek seçeneklerden Yenile'ye tıklayın. Bu sayede rehbere eklediğiniz numaramız anlık olarak Whatsapp - Kişiler kısmında gözükecektir. Akabinde çekmiş olduğunuz resimleri Ekle kısmından bizlere isteklerinizi de içeren bir not ile gönderiniz. Bu kadar. Müşteri temsilcimiz sizlere derhaL geri dönüş yapacaktır.

Mail Yolu İle Fiyat Teklifi

Koltuk ve ürünleriniz ile ilgili tamir ve diğer talepleriniz için fiyat teklifi almanın bir başka yolu da bizlere mail göndermektir.

mail adresimize koltuk ve ürünlerinizin resmini göndererek kurumsal olarak fiyat teklifimizi alabilirsiniz. Mail adresimize gelen fiyat teklifi taleplerine 24 saat içinde pdf ya da word uzantılı dosyalarla cevap vermekteyiz. Mail atarken taleplerinizi ve iletişim bilgilerinizi yazmayı unutmayınız.

Ücretsiz Servis ve Keşif Hizmeti

İletişim bilgilerimizden bizlerle iletişime geçerek adetli ya da kurumsal ürünleriniz için Ücretsiz Keşif ve Servis Hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Servisinin öncü firması, taklit eden değil, taklit edilen firma olan Restorasyonist samimi ve çözüm üreten servisi ile her zaman hizmetinizdedir.

Sosyal Paylaşım Butonlar :